Superheroes Wallpapers

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma SuperHeroes Live Wallpapers
Cep telefonunuzda eşsiz duvar kağıtları kullanmak isterseniz Superheroes Wallpapers mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Superheroes Wallpapers mobil uygulaması ile özel tasarımları duvar kağıdı olarak kullanabileceksiniz. Hem de tamamen ücretsiz bir şekilde. Kurgu dünyasının ve süper kahramanların, süper kahramanların sevgilileri için, size cihazınıza güçlü bir boyut kazandıran geniş bir yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları ve arka planları koleksiyonuna ücretsiz sahip olarak dilediğinizi kullanabilirsiniz. 

Süper kahramanlar 1000'den fazla güzel resimlerle yeni bir duvar kağıdı uygulamasından faydalanabilirsiniz. Eğer süper kahramanları sevenlerden biri iseniz, daha fazla bakmayın işte burada bununla ilgili bir ton malzeme sizleri bekliyor. Her hafta yeni duvar kağıtları keşfetmek için uygulamayı güncel tutmayı unutmayın. 

Uygulama içerisinde bulunan özel duvar kağıtlarını çevrimdışıyken kullanmak için seçeneklere menüsünden indire tıklamalısınız. Ücretsiz olarak uygulamayı indirin ve yine ücretsiz olarak kullanmanın keyfini çıkartın. Tüm koleksiyon 1000 duvar kağıdının üzerindedir. Yani seçim yapabileceğiniz çok şey var. Beğendiğiniz içeriğe ücretsiz olarak sahip olabilir ve cep telefonunuzun ekranını süsleyebilirsiniz. 

Superheroes Wallpapers indir